Sprawy frankowe

Nasza Kancelaria świadczy usługi również dla klientów posiadajacych kredyty waloryzowane kursem franka szwajcarskiego. Posiadane przez nas doświadczenie pomogło już wielu klientom, którzy uwolnili się od franka. Z kolei doświadczenie zdobyte podczas spraw frankowych pozwala nam z powodzeniem kwestionować także kredyty oparte o wskaźnik WIRON.

Jak pomagamy?

Analizujemy umowy kredytowe zawarte z różnymi bankami, a następnie wskazujemy, które postanowienia umowne są niezgodne z prawem. Mając świadomość, że każda sprawa jest inna, oceniamy indywidualnie szanse powodzenia sprawy, wskazujemy możliwości oraz korzyści jakie klient uzyska w przypadku kwestionowania zawartej umowy kredytowej. Kancelaria przygotowywuje w imieniu klienta m.in.: wezwania do zapłaty do banku, pozwy o zapłatę. Reprezentujemy klienta zarówno na etapie postępowania przedsądowego (negocjacje z Bankiem), jak i na etapie postępowania sądowego. Poagamy odzyskać należności po wygranej sprawie.

Pomagamy klientom na każdym etapie postępowania, przyjmujemy sprawy, które toczą się w Sądzie, jak i te, które zostaną do niego dopiero skierowane. Klienci, którzy spłacili swoje kredyty frankowe, również mogą dochodzić należności od Banku.

Oferujemy usługi na wysokim poziomie, dbamy o każdy detal, informujemy klientów na bieżąco o toczącym się postępowaniu. Podejmowanym przez nas działaniom przyświęca jeden cel – pomoc naszym klinetom.

Zapraszamy do kontaktu!